Karolina Rucińska
Senior Project Managerka (PMP®)

– podnoszę skuteczność IT Project Managerów.
– wspieram Project Managerów prowadzących projekty IT w ich projektowej codzienności
– doradzam osobom chcącym wejść w rolę IT Project Managera.

Co jest najbliżej mojego projektowego „ja”?
#agile #leadership #organizacjesamouczące #dzieleniesiewiedza #DAD #eksperymentowanie #leanstartup #newtech

Dlaczego stworzyłam „Wiedza dla PM’a”?
Dostarczam wiedzę „w punkt” i narzędzia dzięki którym Project Managerowie stają się skuteczniejsi w swojej roli – oszczędzają czas, pieniądza i inne zasoby oraz potrafią tworzyć środowisko pracy w którym zespoły się rozwijają.

Sprawdź moje rekomendacje od współpracowników na moim profilu linkedin:

Trochę więcej o mnie…
Moja pasja do tworzenia zaprowadziła mnie do zarządzania projektami IT, świata gdzie słowami kluczowymi są: agile, scrum, kanban, praca zespołowa i wartość – ta dla Klienta i wszystkich wokół projektu. Zajmuję się głównie projektami IT – NPD (new product development). W dzisiejszym szybkim życiu kluczowe w tworzeniu wartości dla Klienta jest eksperymentowanie, tylko dzięki testom i komunikacji już na wczesnym etapie jesteśmy w stanie dostarczać produkty o największej wartości dla Użytkowników. W mojej pracy stawiam na komunikację i nieustanne uczenie się.

Tworzenie wartości jest nieodłącznym elementem dzielenia się wiedzą… zatem po spotkaniach projektowych wspieram inne osoby zarządzające projektami w ich codzienności. Aby robić to co robię na nieco większą skalę, od kwietnia 2022 tworzę Wiedza dla PM’a – zatem rozgość się 🙂

Zobacz mój profil na linkedin.

Jeszcze więcej o mnie… 🙂

Jak to się stało, że pewnego popołudnia krzyknęłam: Tak! Będę IT Project Managerką!?

Pracowałam jako kelnerka, sprzedawałam ciuchy, prowadziłam sklep online, potem zaczęłam studia i pierwszą poważną pracę w marketingu i social mediach. Moje kolejne wyzwania zawodowe wiązały się z organizacją wydarzeń, następnie z analizą biznesową. Nagle przyszedł dzień, w którym byłam po prostu… bezrobotna! Zadałam sobie pytanie: Kurde co teraz? Co ja właściwie chce zawodowo robić? Na studiach bardzo interesowałam się kompetencjami, ich analizą — więc wykorzystałam swoją wiedzę do wnikliwej analizy moich własnych kompetencji. Kilka kolejnych dni spędziłam na wyszukiwaniu, analizowaniu stanowisk, różnych branży, trendów i możliwości rozwoju. Po miesiącu miałam odpowiedź: Będę świetna jako IT Project Managerka! Na szczęście się nie pomyliłam…. Jeśli zastanawiasz się czy ta rola jest dla Ciebie! Nie czekaj, sprawdź czy to również coś dla Ciebie:)

Dowiedz się co robi IT project manager!

Pobierz bezpłatny materiał – kliknij poniżej