„Newsletter IT PM’ki tworzę z myślą o każdej kobiecie, która chce zostać IT Project Managerką lub już prowadzi swoje pierwsze projekty.”

Karolina Rucińska
ITC Project Manager

Chcesz zostać IT Project Managerką? Szukasz inspiracji i wskazówek, które pomogą Ci rozwijać swoją karierę w zarządzaniu projektami IT?

Chciałabyś zdobyć cenne porady, rekomendacje książek, materiałów z zakresu zarządzania projektami?

 A może chcesz
skonsultować się
z doświadczoną
IT Project Managerką
przy wirtualnej kawie?

Jeśli tak, to bezpłatny newsletter DLA IT PMki jest właśnie dla Ciebie!

Czego możesz oczekiwać od newslettera DLA IT PMki?

  • Wskazówki dotyczące znalezienia nowej pracy jako Junior IT Project Managerka lub IT Project Managerka!
    Podzielę się z Tobą praktycznymi poradami dotyczącymi tworzenia atrakcyjnego CV, przygotowania się do rozmów kwalifikacyjnych, skutecznego budowania swojej marki zawodowej i wiele więcej.
  • Inspiracje i motywacje!
    Dostaniesz dawkę inspiracji i motywacji. Wiem, że czasami w roli IT PM czy na starcie podczas szukania pracy będzie Ci po prostu trudno… więc będę Cię po prostu wspierać 🙂
  • Wiedza i szlifowanie kompetencji IT Project Managerki!
    Specjalne materiały, które będą miały na celu zwiększenie Twojej wiedzy z zarządzania projektami IT oraz będą wpływać na wzrost Twoich kompetencji potrzebnych w roli IT PMki! Ta  wiedza przyda się w Twoich pierwszych projektach!
  • Możliwość bezpłatnych 20 min konsultacji! Wyłącznie dla osób zapisanych na newsletter Dla IT PMki możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji z doświadczoną IT Project Managerką, czyli ze mną! Będziesz mogła omówić swoje wyzwania zawodowe, zadać pytania i otrzymać spersonalizowane porady, które pomogą Ci w rozwoju kariery.

Dołącz do nas już dziś i zaplanuj swoją ścieżkę do sukcesu jako
IT Project Managerka!

Opinie o newsleterze IT PMki!

„Dawno nie dostałam tak wartościowego newslettera! Dzięki za wszystkie wskazówki!”

Ania

„…Bardzo ciekawe i różnorodne treści, a przede wszystkim tematy nie są tylko delikatnie liźnięte. Nie mogę się doczekać kolejnych!…”

Marzena

„Dzięki za ten newsletter! W sumie najlepszy jakie dostaje!”

Magda