Project Management & Leadership Academy


Ty w roli IT Project Manager

praktyka - teoria - mentoring

laughing businesswoman working in office with laptop

Dla kogo jest ten program?

Czy zawód IT Project Manager jest przyszłościowy?

Możliwości

Możesz pracować w różnych firmach łączonych z IT na całym świecie.
Software House'y, Consulting IT, Business Solutions, administracja publiczna, małe, średnie i duże organizacje potrzebują Project Managerów!

Branża IT

Branża IT w Polsce rośnie w bardzo szybkim tempie.
Już dziś zapotrzebowanie na programistów, testerów, UX Designerów i Project Managerów nie jest pokrywane w 100%!

Zapotrzebowanie

Zapotrzebowanie na Project Managerów rośnie od wielu lat. Według prognoz Project Management Institute do 2030 zapotrzebowanie globalne będzie wynosić 20 milionów osób!

Zarobki

Według nofluff jobs: "widełki wynoszą aktualnie (dane za 2023) od 7 000 zł brutto do 8 650 zł brutto miesięcznie. Natomiast dla umowy B2B, zarobki mogą sięgać 10 050 zł + VAT. " Dodajmy, że średni przychód Project Managerów rośnie z roku na rok.

Opowiem Ci moją historię...

Pracowałam jako kelnerka, sprzedawałam ciuchy, prowadziłam sklep online, potem zaczęłam studia i pierwszą poważną pracę w marketingu i social mediach. Moje kolejne wyzwania zawodowe wiązały się z organizacją wydarzeń, następnie z analizą biznesową. Nagle przyszedł dzień, w którym byłam po prostu… bezrobotna! Zadałam sobie pytanie: Kurde co teraz? Co ja właściwie chce zawodowo robić? Po miesiącu miałam odpowiedź: Będę świetna jako IT Project Managerka! Na szczęście się nie pomyliłam…

Przeszłam całą ścieżkę… od Juniora do Senior Project Managera, z zarobkami od 2.500 zł – 40.000 zł.

Ile zarabiam dziś? Nie powiem;)

Co zyskujesz w ramach programu?

letter blocks

WIEDZA

Otrzymasz pakiet specjalnie wyselekcjonowanej wiedzy skrojony na potrzeby rozpoczęcia pracy w roli IT Project Manager. Skupimy się nie tylko na wiedzy z zarządzania projektami i narzędzi potrzebnych w tej pracy ale będziemy również szlifować Twoje kompetencje potrzebne w tej roli!

PRAKTYKA

Przygotowałam dla Ciebie zadania, oraz warsztaty dzięki którym poczujesz w pełni na czym polega rola IT Project Managera. Każde wykonane przez Ciebie zadanie będę sprawdzać i otrzymasz ode mnie bezcenną indywidualną opinię zwrotną!

multiracial businesswomen with laptop talking about work

MENTORING

Zapewniłam Ci wsparcie jakiego potrzebujesz - 3h konsultacji 1:1 ze mną w trakcie trwania programu oraz możliwość krótkich spotkań 1:1 w każdym tygodniu na których mogę na bieżąco odpowiadać na Twoje pytania dotyczące zadań czy ogólnie zarządzania projektami.

woman getting a job interview

CV I ROZMOWA O PRACĘ

Feedback na temat Twojego CV (od Rekruterki IT, która na co dzień rekrutuje Project Managerów!). Ponadto: dzielę się z Tobą moją strategią na przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej dzięki niej w ostatnich 12 miesiącach wygrałam 4/5 rekrutacji!

Program:

Co otrzymasz kupując dostęp do programu?


O mnie...

Karolina Rucińska
Senior IT Project Managerka PMP®

Od Juniora do Seniora. Przeszłam całą ścieżkę od żółtodzioba po przedrostek Senior. Na co dzień prowadzę projekty IT i pomagam innym Project Managerom, aby stali się skuteczniejsi w swojej pracy. Najcenniejszy jest dla mnie czas. To zasób, którego nie jesteśmy w stanie odkupić czy nadrobić, więc nieustannie pracuję nad tym, aby być skuteczniejsza w tym co robię. Dzielę się wiedzą, bo moim zdaniem właśnie po to tu jesteśmy – aby być wartością dla innych. Szkolę, prowadzę warsztaty, i nieustannie się rozwijam.

Mam nadzieję, że myślisz teraz sobie: „Tak wszystko fajnie, ale przecież Karolina ma tylko 10 lat doświadczenia… wolę kogoś z ponad 20 letnim doświadczeniem z siwymi włosami. Tak! To byłoby dla mnie lepsze!” Na pewno?!

  • W ostatnich 12 miesiącach wygrałam 4/5 rekrutacji
  • Zaczynałam z wynagrodzeniem 2.500zł, które zwiększyłam w ciągu 10 lat szesnastokrotnie…
  • Ukończyłam jeden z najlepszych Wydziałów Zarządzania w Polsce, który zapewnił mi najlepszą wiedzę z obszaru zarządzania, przywództwa, myślenia strategicznego planowania i marketingu.
  • Od 2018 roku mam amerykański certyfikat Project Management Professional PMP®, najbardziej wymagający certyfikat na świecie z zarządzania projektami.
  • W ciągu 5 lat, dla jednego z moich pracodawców zaoszczędziłam ponad 1 mln złotych w projektach, które prowadziłam. Tak, mam to dokładnie policzone…
  • Od zawsze jestem blisko ludzi, zespołów i ich problemów. Staje z nimi ramię w ramię w codzienności. Znam projekty od podszewki i mam zawsze 'zakasane rękawy do pracy’.

 

Zobacz, co piszą o mnie osoby, z którymi pracowałam:

Managing projects is not easy. When a project involves innovations and implementation in an eniroment of high risk everything comes even more difficult. Try to add to this explosive mixture dense net of corporate dependencies and obstacles and you get ... ... a great task for Karolina 😉 She has unique skills for dealing with vast array of complex PM tasks. She is always commited and ready to act. She understands both a business merrit of a problem and also all technical intricacies. Karolina has a great communication skills and can successfully communicate even with software guys (like me). Which is rare, indeed 😉 As a certified Project Manager she has also impressive toolbox of unique skills for dealing with everything - efficiently and in proper order. She is also a good laugh, so pleasant atmosphere is also guarantieed! I definitely wouldn't hasitate to recommend Karolina as an advanced and experienced Project Mnager.
Dominik, Software Engineer at Wolters Kluwer
Karolina runs projects with extreme commitment and passion, focusing on customer experience. She identifies stakeholders with ease and builds relationships via efficient communication. She keeps team members motivated and is able to dive deep into technical and organizational issues. Karolina delivers challenging projects, even when others have failed, which combined with her positive attitude, makes her an excellent Project Manager. It would be a great pleasure to work with her again.
Piotr, Software Dev Manager at Amazon
I have had the pleasure of working with Karolina. Wise, smart, excellent and well educated Project Manager who can be trusted. She was well respected in Wolter Kluwer and everyone enjoyed working with her. Karolina inspired and motivated her colleagues. Through the years, we worked on various projects and I was impressed by her manner of doing a great job. She learns quickly and I would have no hesitation in working with Karolina again in the future.
Jacek, Senior Functional Manager at EcoVadis

Co jeśli nie kupię programu? Czy jest inna droga?

  • TAK! Możesz dalej przekopywać się przez setki artykułów na temat rekrutacji, roli IT Project Managera czy zarządzania projektami IT, które nie dadzą Ci praktycznych przykładów i konkretnej wiedzy, jakiej potrzebujesz.
  • Możesz samodzielnie wypracowywać rozwiązania metodą prób i błędów i tracić przy tym sporo czasu.
  • Możesz popełniać wiele błędów, których łatwo uniknąć kiedy masz u swojego boku doświadczoną mentorkę.

Oczywiście prędzej czy później dostaniesz ofertę pracy, ale w miejscu, w którym wcale nie chcesz pracować. Szybko okaże się, że rozczarowanie i frustracja doprowadzą Cię do chęci zmiany. Znajdziesz się z powrotem w tym samym miejscu – szukania nowej pracy…

Pamiętaj, to właśnie Ty decydujesz kiedy zaczniesz swoją ścieżkę zawodową jako IT Project Manager!
Inwestycja w ten program zwróci Ci się już wraz z pierwszą wypłatą na nowym stanowisku 🙂

 

Podsumujmy.... co da Ci udział w programie?- Zwiększysz świadomość co do swoich obecnych kompetencji

- Będziesz mieć większą wiedzę z zarządzania projektami.

- Będziesz mieć świetnie przygotowane CV i pewność w rozmowach o pracę.

- Wyróżnisz się spośród średnio 100 aplikacji na stanowisko IT Project Managera.

- Wejdziesz do nowej, najszybciej rozwijającej się branży IT, która zapewni Ci bezpieczną przyszłość.

- Dzięki moim ćwiczeniom i warsztatom z pewnością i lekkością zaczniesz swój pierwszy projekt IT w nowej firmie.

- Dowiesz się, jak zadbać o swoją pensję. Jakie zadać pytania i jaką kwotę wynagrodzenia oczekiwać.

Dostępne pakiety:

STANDARD
1.500 zł brutto

PREMIUM
5.000 zł brutto
tylko 6 miejsc!