Chcesz sprawdzić, czy IT Project Manager to rola dla Ciebie?
A może chcesz z sukcesem wejść w rolę Project Managera w IT?

Pobierz BEZPŁATNY materiały i sprawdź, czy IT Project Manager to coś dla Ciebie!

IT Project Manager ważne fakty:

  • Możesz pracować w różnych firmach łączonych z IT na całym świecie. Software House’y, Consulting IT, Business Solutions, małe, średnie i duże organizacje potrzebują Project Managerów!

  • Zarobki: Według nofluff jobs: „specjaliści mid, którzy pracowali zdalnie jako Project Managerowie na umowie B2B w pierwszym kwartale 2021, zarabiali średnio pomiędzy 12k-17k PLN netto (+VAT) miesięcznie. Dodajmy, że średni przychód Project Managerów rośnie z roku na rok.”
  • Zapotrzebowanie na Project Managerów rośnie od wielu lat. Według prognoz PMI do 2030 zapotrzebowanie globalne będzie wynosić 20 milionów osób!

  • Branża IT w Polsce rośnie w bardzo szybkim tempie. Już dziś zapotrzebowanie na programistów, testerów, UX Designerów i Project Managerów nie jest pokrywane w 100%!

Z moją pomocą będziesz mieć szeroki wgląd w świat Project Managera i z łatwością zdecydujesz, czy ta rola jest dla Ciebie.

Czy IT Project Manager to coś dla mnie?!

Przygotowałam dla Ciebie materiały, które pomogą Ci w odpowiedzi na to pytanie! Musisz jednak wiedzieć, że:

  • E-book o roli IT Project Manager – opis umiejętności, kompetencji potrzebnych w tej roli, główne zadania i o wiele więcej
  • Checklista dzięki której w szybki sposób sprawdzisz czy Project Manager to rola dla Ciebie
  • BONUS: 50 pytań z prawdziwych rekrutacji na stanowisko IT Project Manager.

Co zyskasz dzięki tym materiałom?

  • Poznasz rolę IT Project Managera „od kuchni”.
  • Poznasz tajniki pracy Project Managera.
  • Sprawdzisz, czy ta rola jest dla Ciebie.

Daj mi szansę, aby pomóc Ci w rozwoju Twojej kariery w projektach IT. Sprawdź moje materiały już dziś i zostań IT Project Managerką/Project Managerem!

Zapisz się do newslettera i pobierz bezpłatne materiały

Dlaczego możesz na mnie polegać?

Nazywam się Karolina Rucińska. Pracowałam jako kelnerka, sprzedawałam ciuchy, prowadziłam sklep online, potem zaczęłam studia (business management) i pierwszą poważną pracę w marketingu i social mediach. Nagle przyszedł dzień, w którym byłam po prostu… bezrobotna! Zadałam sobie pytanie: Kurde co teraz? Co ja właściwie chcę zawodowo robić?

Moja pasja do tworzenia zaprowadziła mnie do zarządzania projektami IT, świata gdzie słowami kluczowymi są: agile, scrum, kanban, praca zespołowa i wartość – ta dla Klienta i wszystkich wokół projektu. Od około 10 lat zajmuję się projektami IT – głównie integracje i NPD (new product development). Obecnie zarządzam projektami w prokuraturze Unii Europejskiej Eurojust w Hadze (Niderlandy) i jestem wdzięczna, że 10 lat temu podjęłam decyzję “Zostanę IT Project Managerką!”